7 nye boliger er kommet til salg den seneste uge i Give. Vi giver dig her det fulde overblik over, hvilke boliger der er tale om og hvad de koster.
I Give er villaen på Torvegade 68, en af de nyeste boliger, der er kommet på markedet. Villaen tilbyder 128 kvadratmeter bolig med 4 rummelige værelser. Med en grund på 759 kvadratmeter er der god plads til både bolig og have.
Prisen på denne villa er 2.195.000 kr., og den præsenterer en attraktiv mulighed for dem, der søger et hjem med plads til hele familien.
På Solhøj 6 finder vi en ny ejerlejlighed til salg. Denne bolig tilbyder 90 kvadratmeter fordelt på 2 værelser. Med en pris på 1.795.000 kr. kan denne lejlighed være ideel for førstegangskøbere eller et par, der ønsker at bo centralt i Give.
Se andre nye boliger på markedet herunder, du kan klikke dig ind på annoncerne, for at se flere oplysninger om boligerne, som gør det nemmere at sammenligne priser, størrelse og beliggenhed.