2 nye boliger er kommet til salg den seneste uge i Give. Vi giver dig her det fulde overblik over, hvilke boliger der er tale om og hvad de koster.
I Give er to nye villaer kommet til salg: Agerbølparken 39 og Vejlevej 109 i Givskud.
På Agerbølparken 39 finder vi en rummelig villa med et areal på 210 kvadratmeter fordelt på 6 rum. Villaen er placeret på en generøs grund på 1303 kvadratmeter og har en pris på 2.795.000 DKK.
I Givskud tilbyder Vejlevej 109 en villa på 198 kvadratmeter med 5 rum. Denne bolig, der udbydes til 1.395.000 DKK, ligger på en stor grund på 1857 kvadratmeter og giver dermed rig mulighed for udendørs aktiviteter.
Se andre nye boliger på markedet herunder, du kan klikke dig ind på annoncerne, for at se flere oplysninger om boligerne, som gør det nemmere at sammenligne priser, størrelse og beliggenhed.