Hjælp søges: Hus, Diverse og Have i Give

Profilbillede

Drømmer du om at få farvet de triste køkkenlåger eller en billig hækklipning? Eller mangler du en ekstra skilling, og er du en handy-person? Så se med her.

På Handyhand kan du kvit og frit slå dine projekter og opgaver op, og få kontakt til dem der kan opfylde dine ønsker - Og du kan ligeledes gratis byde ind på at løse nogle af de mange opgaver.

Her er et udsnit af nogle af de mange “Handyhandere” som tilbyder deres hjælp til opgaver i Give:

Uanset om du søger inspiration til at få lettet hverdagen, dit drømmeprojekt eller du har lyst til at tjene en ekstra skilling på at udføre nogle af opgaverne, så er her til inspiration et udsnit af de opgaver der er opslået i nærheden:

yufangised -., Kamil B. og Kamil B. søger hjælp til husopgaver i Give

Lise B., Mette C. og Cecilie P. søger hjælp til haveopgaver i Give

  • thumbnail
    Luget haven
    Fra Lise B. (Give)
    Vi har en lille have som er beplantet med hostaer som skal tyndes ud og luges, da vores tidligere h...
  • thumbnail
    Klipning af hæk og køre afklip væk
    Fra Mette C. (Give)
    55-60 meter hæk skal klippes, nogle dele støder op mod nabo og skal kun klippes på 1 side + evt. to...
  • thumbnail
    Græsslåning
    Fra Cecilie P. (Give)
    Slåning af græs, det kræver at man skal medbringer plæneklipper

Lars Svane B., Lisa Susan T. og Josephine S. søger hjælp til diverse opgaver i Give

Denne artikel er skrevet af Søren Schrøder Rasmussen og data er automatisk hentet fra eksterne kilder, herunder Handyhand.
Kilde: Handyhand